STATISTIK PELAJAR SIJIL KEMAHIRAN KHAS/ DIPLOMA BAGI SESI II : 2022/2023
Bil.JabatanDalam KampusLuar KampusPelajar Senior Belum DaftarJumlah
Pelajar BaharuPelajar SeniorLISA
1.Jabatan Kejuruteraan Awam4380522101069
2.Jabatan Kejuruteraan Elektrik4073624601022
3.Jabatan Teknologi Maklumat & Komunikasi95403880586
4.Jabatan Kejuruteraan Perkapalan12130541197
5.Jabatan Kejuruteraan Mekanikal6197631301350
6.Jabatan Perdagangan14881216601126
JUMLAH3993862108815350
STATISTIK PELAJAR SARJANA MUDA BAGI SESI AKADEMIK II : 2022/2023